Lot No.: 706
Patera - misa
plater; Niemcy, 2 ćw. XX w.
na czterech kulkach, okrągła, pod górną krawędzią zdobiona półwałkiem z owoców, z boków dwa łamane ucha dekorowane analogicznym motywem, wnętrze złocone, z wkładką ze szkła;
plater (znak firmy słabo odbity/ BAVARIA); wys. 11,3 cm, szer. 28 cm, głęb. 22,5 cm.
Niemcy, 2 ćw. XX w.