Sławomir KARPOWICZ (ur. 1952)
Lot No.: 421
Lekcja anatomii IV, 1998
olej, płótno; 85 x 130,5 cm;
sygn. p.d.: S.K.98.
olej, płótno; 85 x 130,5 cm;
sygn. p.d.: S.K.98.
Lit.: Sławomir Karpowicz, Malarstwo, Galeria Malarstwa ASP w Krakowie, październik 2004, s. 14.