Włodzimierz ZAKRZEWSKI (1916-1992)
Lot No.: 414
Cicha uliczka, 1963
olej, płótno;
61,5 x 45,5 cm;
olej, płótno;
61,5 x 45,5 cm;
sygn. i dat. śr. d.: W.ZAKRZEWSKI 1963 dalej końcówką pędzla napis: 58
na odwrocie martwa natura z dwoma różami w wazonie