Krystyn ZIELIŃSKI (1929-2007)
Lot No.: 409
V / 58, 1958
technika mieszana, płótno,
37 x 50 cm;
technika mieszana, płótno,
37 x 50 cm;
na odwrocie: sygn. KRYSTYN ZIELIŃSKI / 58 oraz drugi podpis wzdłuż bocznej krawędzi krosna: ZIELIŃSKI oraz nalepka z CENTRALNEGO BIURA WYSTAW ARTYSTYCZNYCH w Łodzi z informacjami o pracy: autorem, tytułem, techniką oraz numerem legitymacji: 3495
Lit.: Krystyn Zieliński. 1929-2007. Sztuka bez granic, [Katalog wystawy], Łódź 2010