Irena WEISS - ANERI (1888-1981)
Lot No.: 155
Wisła pod Wawelem, ok. 1937
olej, płótno; 50,5 x 66 cm;
sygn. p. d.: Aneri
olej, płótno; 50,5 x 66 cm;
sygn. p. d.: Aneri
na odwrocie fragment nalepki z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie z 1937 r. z numerem 65 oraz informacjami o pracy