Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Lot No.: 139
Modlitwa Beduina
olej, tektura; 34,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak
olej, tektura; 34,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: Jerzy Kossak
na odwrocie faksymile odręcznego potwierdzenia autentyczności z podpisem Jerzego Kossaka.
5 500 zł