Lot No.: 103
Akt, 1912
akwarela, papier; 30 x 22 cm;
sygn. l. d.: WW (ołówkiem);
akwarela, papier; 30 x 22 cm;
sygn. l. d.: WW (ołówkiem);
na odwrocie owalny stempel z faksymile artysty pośrodku i napisem wokół: ZE ZBIORóW DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY, poniżej numer 001042 oraz data: 1912 (ołówkiem)