Lot No.: 813
Lampa gabinetowa, elektryczna
brąz, mosiądz, szkło mleczne;
Francja, 2 poł. XX w.
na prostokątnej, polerowanej podstawie, wyoblonej na krawędziach; trzon rzeźbiarski, w formie prostokątnego żagla (?)
o fakturowanej z obu stron powierzchni i polerowanych, pionowych krawędziach; na jednej z nich sygnatura: „L. (Z.?) Volsy”; wyżej oprawka do żarówki, z kolistym kołnierzem do mocowania owoidalnego klosza z mlecznego szkła;
brąz, mosiądz, szkło mleczne; wys. bez klosza 41 cm, wys. całk. 63 cm; podstawa 19 x 11 cm.
Francja, 2 poł. XX w.