Lot No.: 121
Flirt
akwarela, papier; 15 x 22 cm;
sygn. l. d.: WW (ołówkiem);
akwarela, papier; 15 x 22 cm;
sygn. l. d.: WW (ołówkiem);
Na odwrocie owalny stempel z napisem wokół: ZE ZBIORU DZIEŁ WOJCIECHA WEISSA. DOM ARTYSTY; z faksymile artysty pośrodku; oraz nr ze spuścizny artysty: 000871; data odręcznie dopisana: 1913 (ołówkiem)