Jadwiga CZARNECKA-LEWAKOWSKA (1890-1972)
Lot No.: 118
Naprawianie sieci
akwarela, papier; 32 x 44 cm (w świetle oprawy);
sygn. (ołówkiem) p. d.: J. Czarnecka