Władysław JAHL (1886-1953)
Lot No.: 12
Koncert - z cyklu: „Chopin”
akwaforta, papier;
22 x 18,5 cm (wymiar kompozycji);
sygn. ołówkiem l. d.: 'Lpreuve d'artiste