Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)
Lot No.: 10
Widok na kościół Mariacki w Krakowie
litografia, papier; 28,5 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: LWyczółkowski
sygn. p. d.: LWyczółkowski