Dariusz MILIŃSKI (ur. 1957)
Lot No.: 341
Powrót z nocnej zmiany III, 2001
olej, płótno, 65 x 54,5 cm (z ramą, autorską);
sygn. l. d.: D. MILIŃSKI '01
na odwrocie napis autorski: POWRÓT Z NOCNEJ ZMIANY III D.MILIŃSKI / PŁAWNA 2001