Tadeusz CIEŚLEWSKI (1870-1956)
Lot No.: 102
Widok na Kolumnę Zygmunta i Stare Miasto, przed 1939
piórko, tusz, akwarela, papier;
26 x 32 cm;
sygn. p. d.: T. Cieślewski
26 x 32 cm;
sygn. p. d.: T. Cieślewski