Witold PODGÓRSKI (ur. 1958)
Lot No.: 425
Taniec, 2009
olej, akryl,
płótno; 110 x 80 cm;
olej, akryl,
płótno; 110 x 80 cm;
sygn. l. d.: W. Podgórski (końcówką pędzla)
na odwrocie na płótnie: Witold Pogórski / 2009 / POLAND, nalepka na blejtramie
z opisem: Zonak / Arte Italia z nazwiskiem autora, tytułem i techniką pracy oraz
stemplem z tej galerii