Władysław CHMIELIŃSKI (1862-1941)
Lot No.: 128
Stare Miasto w Warszawie
olej, płótno; 71,5 x 51 cm;
sygn. p. d.: W. Chmieliński
sygn. p. d.: W. Chmieliński