Joanna TĘCIOROWSKA (ur. 1969)
Lot No.: 433
Nike - Polopiryna Wertykalna
olej, akryl, płótno,
100 x 70 cm;
olej, akryl, płótno,
100 x 70 cm;
sygn. l. d.: JOTE;