January SUCHODOLSKI (1797-1875)
Lot No.: 137
Stanica Piatyhorska
olej, płótno dublowane; 61,5 x 77,5 cm;
sygn. p. d.: JSuchodolski
sygn. p. d.: JSuchodolski