Allan RZEPKA (ur. 1940)
Lot No.: 430
Cogito, 2005
olej, płótno;
61 x 46 cm;
olej, płótno;
61 x 46 cm;
sygn. końcówką pędzla p. d.: ARzepka; oraz powyżej z prawej strony: K (w kółku) allan R. 2005 napis l. d.: cogito
Na odwrocie napisy autorskie: Fig ?/ 1035/ K (w kółku) allanRzepka/ I/ 2005/ cogito (dwukrotnie) poniżej: Dziękuję za wystawę/ i miłą znajomość/ Witoldowi/ Kraków/ allan 2010