Jan CYBIS (1897-1972)
Lot No.: 421
Kwiaty, 1966-68
olej, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis
olej, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. l. d.: J. Cybis
napis na odwrocie: J.CYBIS "Kwiaty" 81x65 cm / arkady 533 1966-1968 r. (na blejtramie) oraz na krośnie: ARKADY-393 75 (w kółku)