Tadeusz DOMINIK (ur.1928)
Lot No.: 418
Kwitnące drzewa IV, 1970
akryl, płótno;
79 x 109 cm;
akryl, płótno;
79 x 109 cm;
sygn. p. d.: Dominik
Na odwrocie opis autorski: DOMINIK/ KWITNĄCE DRZEWA IV/ FARBY AKRYLOWE/ 1970 80 x 110