Henryk PŁÓCIENNIK (ur.1933)
Lot No.: 413
Akt, 1997
olej, płótno;
46 x 55 cm;
olej, płótno;
46 x 55 cm;
sygn. i dat. l. d.: H.PŁÓCIENNIK 97 oraz odcisk kciuka artysty Na odwrocie na krośnie napis czarnym markerem: H. PŁÓCIENNIK „AKT” OLEJ