Malarz nieokreślony polski?, 2 poł. XVIII w.
Lot No.: 167
Matka Boża z Jezusem
olej, płótno; 76 x 59 cm;
Na odwrocie na krośnie napis odręczny:
Bronisława Adanowicza
Bronisława Adanowicza