Roman KRAMSZTYK (1885-1942)
Lot No.: 151
Pejzaż zimowy z potokiem
olej, płótno dublowane; 65 x 80 cm;
sygn. l. d.: Kramsztyk
sygn. l. d.: Kramsztyk