Roman BRATKOWSKI (1869-1954)
Lot No.: 114
Wnętrze lasu jesienią, 1922
olej, płótno, 65 x 90 cm;
sygn. p. d.: Bratkowski 1922
sygn. p. d.: Bratkowski 1922