Mariusz KUŁAKOWSKI (ur. 1961)
Lot No.: 437
Nad horyzontem II, 2005
olej, płótno;
150 x 100 cm;
olej, płótno;
150 x 100 cm;
sygn. na dolnej lewej krawędzi: Kułakowski oraz napis autorski na odwrocie: MARIUSZ KUŁAKOWSKI / „NAD HORYZONTEM II”, 150 x 100 / OLEJ NA PŁÓTNIE, 2005
7 300 zł