Hilary KRZYSZTOFIAK - HILARY (1926-1979)
Lot No.: 428
Z cyklu: Totemy Żoliborskie, 1966
olej, płótno;
159,5 x 66 cm;
olej, płótno;
159,5 x 66 cm;
sygn. i dat. p. d.: Hilary 66
na odwrocie napis autorski: MAĆKOWI NA WIECZNĄ / PAMIĄTKĘ OBIECANY / I ZREALIZOWANY DAR / RZADKOŚ U MNIE / HILARY/ 7.12.1967 r.