Karol KOSSAK (1895-1975)
Lot No.: 102
Podróż saniami
akwarela, papier; 48,5 x 68,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: KKOSSAK
sygn. p. d.: KKOSSAK