Maciej KRAKOWSKI [Matt Krak] (ur. 1986)
Lot No.: 426
There was a time: Jasper Jones II, 2010
olej, płótno;
120 x 100 cm;
olej, płótno;
120 x 100 cm;
sygn. i opis na odwrocie na krośnie: MACIEJ KRAKOWSKI (MATT KRAK) ”THERE WAS A TIME: JASPER JOHNS II” 2010 MACIEJKRAKOWSKI86@GMAIL.COM