Maria RITTER (1899-1976)
Lot No.: 415
Martwa natura konstrukcyjna I, 1959
olej, tektura,
49 x 59 cm,
olej, tektura,
49 x 59 cm,
sygn. p. d.: MRitter(owa?) / 1959;
Na odwrocie na krośnie autorska? nalepka z informacjami: autorem, tytułem, techniką i wymiarami pracy.