Maria RITTER (1899-1976)
Lot No.: 412
Lodowiec
olej, lak, płótno;
65,5 x 85 cm;
olej, lak, płótno;
65,5 x 85 cm;
sygn. p. d.: MRITTER;
Na odwrocie na krośnie malarskim autorska? nalepka z informacjami:
autorem, tytułem, techniką i wymiarami pracy