Godfried SCHALKEN (1643-1706) - przypisywany
Lot No.: 177
Stara kobieta i dziecko odpalające świecę
olej, płótno dublowane,
34 x 28 cm (w świetle oprawy)
34 x 28 cm (w świetle oprawy)