Malarz nieokreślony, XVIII w.
Lot No.: 176
Portret szlachcica herbu Leliwa
olej, blacha miedziana; 32 x 28 cm (w świetle oprawy);
z herbem Leliwa i odznaczeniem
- z naszywką Orła Białego
- z naszywką Orła Białego