Lot No.: 176

Malarz nieokreślony, XVIII w.

Lot No.: 176

Portret szlachcica herbu Leliwa

olej, blacha miedziana; 32 x 28 cm (w świetle oprawy);
z herbem Leliwa i odznaczeniem
- z naszywką Orła Białego