Józef RAPACKI (1871-1929)
Lot No.: 160
W małym miasteczku, 1889?
olej, płótno; 21,5 x 25 cm;
sygn. l. d.: Rapacki/ 89
(? - napis i datowanie częściowo zatarte);
sygn. l. d.: Rapacki/ 89