Stanisław PODGÓRSKI (1882-1964)
Lot No.: 129
Pejzaż, 1927
olej, płótno; 75,5 x 96 cm;
sygn. l. g.: S. PODGÓRSKI
olej, płótno; 75,5 x 96 cm;
sygn. l. g.: S. PODGÓRSKI
na odwrocie nalepka wystawowa z TOWARZYSTWA PRZYJACIÓŁ SZTUK PIĘKNYCH? z numerem 18410 autorem, rodzajem, tytułem oraz napis ołówkiem na krośnie: Sztuka (…) 1927 (...)