Lot No.: 902
Stolik do gry - ekran w stylu orientalnym
konstrukcja - buczyna; intarsje - orzech,
drewno barwione na czarno (grusza?),
Bliski Wschód, koniec XIX w.
Bliski Wschód, koniec XIX w.