Lot No.: 711
Monstrancja neogotycka
kamienie o szlifie kaboszonowym i fasetowym
w oprawach złoconych, srebro częściowo złocone,
waga 2746 g. Londyn, 1949
waga 2746 g. Londyn, 1949