Lot No.: 617
Para wazonów dekoracyjnych Imari, z pokrywami
porcelana, kobalt podszkliwny, czerwień żelaza
naszkliwnie, złocenia; wys. 42,5 cm;
nie sygnowane. Chiny?, XIX w.
nie sygnowane. Chiny?, XIX w.