Juliusz NARZYŃSKI (ur. 1934)
Lot No.: 436
Którędy bądź pójdziesz, 2013
olej, płótno;
89,5 x 116,5 cm;
olej, płótno;
89,5 x 116,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Juliusz Narzyński 13
na odwrocie napis autorski: Jul.Narzyński/ 1979 i 1997/ "Którędy bądź pójdziesz"
[praca przemalowywana przez autora, napis na odwrocie pierwotny]