Lucjan ZĄBKOWSKI (1928-1998)
Lot No.: 434
Oczekiwanie, 1971
olej, akryl, płótno;
92 x 100 cm;
olej, akryl, płótno;
92 x 100 cm;
sygn. p. d.: Ząbkowski / 71
Na odwrocie napis autorski: JÓZEF LUCJAN/ ZĄBKOWSKI/
"OCZEKIWANIE"/OLEJ + AKRYL - 92 x 100/ 1971