Andrzej KREŰTZ-MAJEWSKI (1936-2011)
Lot No.: 433
Mechaniczny ptak
technika mieszana, płótno;
120 x 82,5 cm;
technika mieszana, płótno;
120 x 82,5 cm;
sygn. p. d.: A. Majewski
Praca z wystawy w Muzeum Miasta Łodzi z 2012 r.: Andrzej Kreütz-Majewski (1934-2011) - Wspomnienie. Dialog Majewski - Dejmek