Jan ŚLIWIŃSKI (1908-1983)
Lot No.: 430
Kawiarnia niebieska, 1962
olej, płótno;
60 x 75,5 cm;
olej, płótno;
60 x 75,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Śliwiński/ 1962
Na odwrocie napis autorski: Wyst.TPSP/ JAN Śliwiński/ " Kawiarnia z 1962 r"/ 75 x 60
oraz nalepka pisana maszynowo z tytułem i właścicielem obrazu