Krzysztof DUDZIŃSKI - KaDee (ur. 1953)
Lot No.: 427
Akt siedzący w kwiatach, 2012
akryl, płótno;
120 x 70 cm;
akryl, płótno;
120 x 70 cm;
sygn. i dat. l. g.: KaDee 2012
Na odwrocie napis: Krzysztof Dudziński/kadee/Akt siedzący w kwiatach/akryl na płótnie/120x 70