Barbara PRZYŁUSKA (ur. 1958)
Lot No.: 426
Martwa natura z jabłkami
olej, płótno;
40 x 30 cm;
olej, płótno;
40 x 30 cm;
sygn. p. d.: Barbara Przyłuska
Na odwrocie napis: Barbara Przyłuska/ Martwa natura z jabłkami w złocieni/ 30 x 40 cm