GILOT, XX w.
Lot No.: 201
Jelenie
metal patynowany, marmurowa podstawa;
sygn. na podstawie: Gilot?
dwa jelenie - młody (z małym porożem) i dojrzały, ustawione na dwupoziomowej podstawie.
metal patynowany, marmurowa podstawa; wym. 43 x 66,5 x 12 cm
sygn. na podstawie: Gilot?