Hans Johann WAGNER (1866-1940)
Lot No.: 131
Pejzaż śródziemnomorski
olej, płótno; 50 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: H. Wagner
olej, płótno; 50 x 81,5 cm;
sygn. p. d.: H. Wagner
Na odwrocie owalny czerwony stempel i napisy na blejtramie: 8579