Stanisław KAMOCKI (1875-1944)
Lot No.: 129
Cyrk Oskardo w Zakopanem, ok. 1920
olej, sklejka; 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: St Kamocki
sygn. p. d.: St Kamocki