Lot No.: 709
Mlecznik
srebro próby 930; waga 254 g.
Londyn, 1828, złotnik Charles Fox
na kolistej stopie z półwałkiem z kwiatów i liści, brzusiec z reliefową dekoracją neorokokową na tle groszkowanym z dwoma rezerwami z ceowników (wykonana po poł. XIX w.); wylew szeroki, ucho z gałązki akantowej; wnętrze złocone;
srebro próby 930; wys. 11,6 cm, szer. 14 cm, głęb. 11 cm; waga 254 g.