Wlastimil HOFMAN (1881 - 1970)
Lot No.: 144
Ofiara
olej, płyta, 73 x 59,5 cm;
sygn. p.g.: 1961/ Wlastimil/ Hofman
olej, płyta, 73 x 59,5 cm;
napis autorski na odwrocie: "Jan Matejko - Ego Wlastimil Hofman/ Ofiara/ Sławna, starożytna/ stolica/ w której własnych mor/ dują proroków".