Janusz BENEDYKTOWICZ (1918-2001)
Lot No.: 423
My Fairlady, 1978
olej, płyta;
75,5 x 52 cm;
olej, płyta;
75,5 x 52 cm;
sygn. l. d.: JANUSZ BENEDYKTOWICZ; na odwrocie napis autorski: JANUSZ BENEDYKTOWICZ / " MY FAIRLADY" 1978 / OLEJ, 75 1/2 x 52 cm